Biuletyn Informacji Publicznej
RSS
Załatw sprawę w Urzędzie
Ogłoszenia Urzędu Miasta
  • wersja standardowa
  • Wersja kontrastowa

Stypendia Gminy Trzebinia 2017

Stu dwóch młodych mieszkańców Gminy Trzebinia, będących uczniami szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, otrzymało stypendia za szczególne osiągnięcia w nauce, sporcie i działalności artystycznej za rok szkolny 2016/2017.

Herb


Stypendia zostały przyznane na podstawie Uchwały Nr XVII/167/V/2008 Rady Miasta Trzebinia z dnia 1 lutego 2008 r. w sprawie wprowadzenia szczegółowych zasad przyznawania stypendiów Gminy Trzebinia.

 

W tym roku wysokość przyznanego stypendium wynosiła minimum 225 zł i maksimum 500 zł, natomiast wszystkie środki z budżetu gminy przeznaczone na ten cel wyniosły - 30 000 zł.


I. za wybitne osiągnięcia w nauce stypendia otrzymali:


1)    Wojciech Różowski – Liceum Ogólnokształcące w Krzeszowicach;
2)    Małgorzata Miślińska – Gimnazjum Nr 1 w Trzebini;
3)    Maciej Duda – Zespół Szkół w Trzebini (Szkoła Podstawowa Nr 8);
4)    Julia Augustynek – Zespół Szkół w Trzebini (Szkoła Podstawowa Nr 8);
5)    Martyna Brzózka – Zespół Szkół w Trzebini (Szkoła Podstawowa Nr 8);
6)    Krzysztof Śliwiński – Gimnazjum Nr 1 w Trzebini;
7)    Magdalena Bednarczyk – Zespół Szkół w Trzebini (Gimnazjum Nr 3);
8)    Joanna Leś – Szkoła Podstawowa w Dulowej;
9)    Kamil Piechowicz – Szkoła Podstawowa w Myślachowicach;
10)    Michał Mirek – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini;
11)    Eryk Kawala – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini;
12)    Konrad Borowicz – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini;
13)    Justyna Jamrozik – Gimnazjum Nr 1 w Trzebini;
14)    Weronika Niemczyk – Zespół Szkół Gimnazjalnych Gimnazjum Nr 2 w Trzebini;
15)    Emilia Czapor – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Młoszowej;
16)    Emilia Ryś – Zespół Szkół w Trzebini (Gimnazjum Nr 3);
17)    Mateusz Sikora – Publiczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce;
18)    Natalia Brzózka – Publiczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce;
19)    Ewelina Trębacz – II Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie;
20)    Zuzanna Gąsior – II Liceum Ogólnokształcące w Krakowie;
21)    Julia Natkaniec – Szkoła Podstawowa Nr 6 w Trzebini;
22)    Marcin Pilarski – I Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie;
23)    Izabela Jandura – Gimnazjum KSW w Libiążu;
24)    Wojciech Marcela – Zespół Szkół w Trzebini (Gimnazjum Nr 3);
25)    Wiktoria Dubas – Szkoła Podstawowa w Myślachowicach;
26)    Filip Baciak – Szkoła Podstawowa w Dulowej;
27)    Weronika Koryczan – Zespół Szkół w Trzebini (Gimnazjum Nr 3);
28)    Antonina Kołodziej – Zespół Szkół w Trzebini (Szkoła Podstawowa Nr 8);
29)    Natalia Sałga – Zespół Szkół w Trzebini (Szkoła Podstawowa Nr 8);
30)    Szymon Łacina – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Młoszowej;
31)    Kinga Mirek – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini;
32)    Marta Stolarska – Zespół Szkół w Trzebini (Szkoła Podstawowa Nr 8);
33)    Mateusz Kłeczek – I Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie;
34)    Bartosz Celadyn – Zespół Szkół w Trzebini (Szkoła Podstawowa Nr 8);
35)    Leon Smółka – I Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie;
36)    Julian Smółka – I Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie.

 

II. za szczególne osiągnięcia artystyczne:


1)    Karol Kulawik – Publiczne Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Trzebini;
2)    Karolina Czak – Zespół Szkół w Trzebini (Gimnazjum Nr 3);
3)    Agata Mucha – Zespół Szkół w Trzebini (Szkoła Podstawowa Nr 8);
4)    Aleksandra Głogowska – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini;
5)    Aleksandra Paluch – Szkoła Podstawowa w Dulowej;
6)    Zuzanna Kocot – Publiczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce;
7)    Aleksandra Jedynak – Publiczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce;
8)    Nadia Bogusz – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini;
9)    Monika Michalska – Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini;
10)    Wiktoria Adela Nędza – Szkoła Podstawowa Nr 6 w Chrzanowie;
11)    Mateusz Sikora – Publiczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce;
12)    Klaudia Hajnrych – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini;
13)    Sławomir Kaleta– Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini;
14)    Jessica Reszka – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini.

III. za wybitne osiągnięcia sportowe:

1)    Szymon Kawala – Zespół Szkół Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Chrzanowie;
2)    Luiza Rajca – Zespół Szkół Nr 1 Gimnazjum Nr 4 w Chrzanowie;
3)    Patryk Kawala – Zespół Szkół Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Chrzanowie;
4)    Aleksander Cichoń – Szkoła Podstawowa Nr 6 w Trzebini;
5)    Antoni Trębacz – Zespół Szkół Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Chrzanowie;
6)    Zuzanna Zwolińska – Szkoła Podstawowa w Dulowej;
7)    Artur Łapcik – Szkoła Podstawowa w Dulowej;
8)    Jakub Kalemba – Zespół Szkół w Trzebini (Szkoła Podstawowa Nr 8);
9)    Emilia Dyląg – Zespół Szkół Nr 1 Gimnazjum Nr 4 w Chrzanowie;
10)    Milena Matusik – Publiczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce;
11)    Zuzanna Matusik – Publiczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce;
12)    Szymon Pulnar – Gimnazjum Nr 1 w Trzebini;
13)    Piotr Pulnar – Gimnazjum Nr 1 w Trzebini;
14)    Sylwia Stasiuk – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Trzebini;
15)    Kamil Petka – Zespół Szkół w Trzebini (Szkoła Podstawowa Nr 8);
16)    Mateusz Juszczak – Zespół Szkół w Trzebini (Szkoła Podstawowa Nr 8);
17)    Wiktoria Tryfanów – Zespół Szkół w Trzebini (Szkoła Podstawowa Nr 8);
18)    Weronika Zabrzańska – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Młoszowej;
19)    Rafał Zajęcki – Gimnazjum Nr 1 w Trzebini;
20)    Emilia Pasek – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini;
21)    Julita Grochal – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini;
22)    Patryk Zając – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini;
23)    Maja Żak – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini;
24)    Krzysztof Siemek – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini;
25)    Paweł Nowak – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini;
26)    Jakub Piłka – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini;
27)    Jakub Kozioł – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini;
28)    Jan Stefańczyk – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini;
29)    Kacper Brożek – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini;
30)    Kacper Kurmanowski – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini;
31)    Szymon Gruca – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini;
32)    Urszula Pogoda – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini;
33)    Julia Rzepecka – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini;
34)    Alicja Noworyta – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini;
35)    Aleksandra Głogowska – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini;
36)    Amelia Duda – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini;
37)    Izabela Koziołko – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini;
38)    Bartłomiej Czyżak – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini;
39)    Dominik Obrok – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini;
40)    Natalia Pastusińska – Publiczne Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Trzebini;
41)    Kacper Staroń – Zespół Szkół w Trzebini (Gimnazjum Nr 3);
42)    Aleksandra Furmanik – Zespół Szkół w Trzebini (Gimnazjum Nr 3);
43)    Karol Trębacz – Szkoła Podstawowa w Dulowej;
44)    Karol Kłeczek – Szkoła Podstawowa w Dulowej;
45)    Jakub Gąsior – Szkoła Podstawowa w Dulowej;
46)    Artur Oczkowski – Szkoła Podstawowa w Dulowej;
47)    Konrad Kalinowski – Zespół Szkół w Trzebini (Szkoła Podstawowa Nr 8);
48)    Natalia Ciapała – Zespół Szkół w Trzebini (Szkoła Podstawowa Nr 8);
49)    Lena Rajca – Zespół Szkół Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Chrzanowie;
50)    Jan Grabowski – Publiczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce;
51)    Oliwia Nowakowska – Publiczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce;
52)    Anna Barwa – Publiczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce;
53)    Sylwia Bogdali – Zespół Szkół w Trzebini (Szkoła Podstawowa Nr 8).

 

IV. za szczególne osiągnięcia naukowe i artystyczne:


1)    Weronika Tupaj – VI Liceum Ogólnokształcące w Krakowie;

 

Utworzono: 27 lipiec 2017
wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Zbliżające się wydarzenia

 

GMINA TRZEBINIA
ul. Marszałka Piłsudskiego 14
32 - 540 Trzebinia
NIP:  628-226-01-22

URZĄD MIASTA W TRZEBINI
tel. 32 6121 227, fax: 32 6121 147
Godziny pracy: 
pn., śr., czw. 7.30 - 15.30 
wtorek: 7.30 - 17.00
piątek: 7.30 - 14.00