Wersja kontrastowa

Rady Osiedlowe w gminie Trzebinia

 Rada Osiedla „Centrum”

 Rada Osiedla „Energetyków”

Przewodniczący - Jerzy Głogowski

Członkowie Rady Osiedla:

  • Stanisław Kosałka
  • Urszula Musik
  • Rafał Wacławek
  • Wiesław Sowa
  • Marcin Sandecki
  • Grzegorz Żuradzki
  • Witold Siemek
  • Tadeusz Adamczak
  • Włodzimierz Łęcki
  • Leszek Konieczny
  • Andrzej Mołodyński
  • Tomasz Papiernik
  • Gerard Przeworowski
  • Iwona Konieczny

 Rada Osiedla odbywa swoje posiedzenia w budynku OSP Trzebinia ul. Piłsudskiego 14 a w każdy drugi wtorek miesiąca o godz. 17:00

Przewodniczący Zbigniew Szulc

Członkowie Rady Osiedla:

  • Ireneusz Staroń
  • Franciszek Ciurko
  • Bartłomiej Chechelski
  • Ewa Kuczera
  • Jerzy Gołąb
  • Leon Kaput
  • Magdalena Staroń
  • Antoni Głowacz
  • Józefa Florczak
  • Urszula Feliksiak
  • Irena Kępka
  • Stanisław Kaim
  • Lucyna Kaput
  • Andrzej Kotela

 Przewodniczący Rady Osiedla "Energetyków" pełni dyżur w każdy poniedziałek miesiąca w godz. 16.00 - 17.00 w siedzibie Rady tj. Klub Energetyków przy ul. Jana Pawła II Nr 38

Rada Osiedla „Gaj”

Rada Osiedla „Gaj Zacisze"

Przewodniczący - Józef Dziedzic

Członkowie Rady Osiedla:

  • Bożena Iciek
  • Edward Dżumyło
  • Dawid Szwagrzyk
  • Mieczysław Mikusek
  • Agnieszka Harańczyk
  • Mieczysław Ryś
  • Zofia Kamińska
  • Janusz Godyń
  • Artur Odrzywołek
  • Waldemar Wróbel
  • Adrianna Basza
  • Stanisław Tataruch
  • Roman Chechelski
  • Józef Czerwiński

Wybory Rady Osiedla Gaj Zacisze odbyły się w dniu 4 lutego 2013 r. Przewodniczącym Rady został wybrany Pan Zbigniew Sochacki.

 

Członkowie Rady Osiedla:

  • Jacek Helbin
  • Zdzisław Kamoda
  • Monika Dereszowska
  • Wiesław Dzedzyk
  • Mariusz Smółka
  • Janusz Smoleń
  • Tadeusz Traczyk
  • Józef Sudy
  • Waldemar Siwek
  • Wiesław Czmiel
  • Artur Cichoń
  • Grzegorz Sochacki
  • Stanisława Gorczyńska
  • Andrzej Sikora

Rada Osiedla „Górka”

Rada Osiedla „Krakowska”

Wybory Rady Osiedla Górka odbyły się w dniu 13 grudnia 2013 r. Przewodniczącą Rady została wybrana Pani Katarzyna Ubik.

Członkowie Rady Osiedla:

  • Pyjos Stanisław
  • Olearczyk Jerzy
  • Jamrozik Agnieszka
  • Stasiuk Bogdan
  • Ortyl Mariusz
  • Olejnik Aleksandra
  • Nowak Mieczysław
  • Kosoń Józef
  • Łukasik Krzysztof
  • Pikusa Andrzej
  • Olearczyk Mirosław
  • Maron Władysław
  • Kosoń Kamila
  • Kaleta Anna

 

Zebrania Rady Osiedla Górka odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej nr 4.

Przewodniczący Rady Osiedla "KRAKOWSKA" - Hieronim Włodarczyk

Członkowie Rady Osiedla:

  • Paweł Rym
  • Łukasz Pająk
  • Joanna Pająk
  • Paulina Grondal
  • Józef Pawłowski
  • Józef Synowiec
  • Piotr Kowalik
  • Tadeusz Wrona
  • Andrzej Kowalski
  • Michał Karcz
  • Kamil Konieczny
  • Tomasz Sierma
  • Czesław Wąsik
  • Elżbieta Sadło

 

Zebrania Rady Osiedla odbywają się w pierwszy wtorek każdego miesiąca o godz. 17.00 w sali przy ul. Wiśniowej 3. Dyżur Przewodniczącego – trzeci wtorek każdego miesiąca od godz. 17.00 do 18.00.

Rada Osiedla „Krze”

Rada Osiedla „Piaski”

Podczas zebrania wyborczego w dniu 5.02.2014 r. na Przewodniczącego Rady Osiedla Krze wybrano Pana Lucjana Krausa

 

Skład Rady Osiedla:

  • Bogusław Mencel
  • Jerzy Harańczyk
  • Ewa Grzesiak
  • Aleksander Pietrzyk
  • Jan Pędziwilk
  • Edward Chlebda
  • Aleksandra Pietrzyk
  • Ryszard Mucha
  • Maria Jaśków
  • Krystyna Jędrysik
  • Grzegorz Wolan
  • Wiesław Tylnicki
  • Jacek Flakowski
  • Paweł Pstrucha

 

Zebrania Rady Osiedla "Krze" odbywają się zawsze w pierwszy wtorek miesiąca o godz. 10.00. Dyżur Przewodniczącego w każdy pierwszy wtorek miesiąca od godz. 17.00 do 18.00.

 

Przewodniczący - Jerzy Brzózka

  • Wice Przewodnicząca - Dyląg Teresa
  • Członek Zarządu - Głuch Marta
  • Członek Zarządu - Gurgul Andrzej
  • Członek Zarządu - Kaczmarczyk Szymon

Członkowie Rady Osiedla:

  • Barbara Fudała
  • Agnieszka Pękala,
  • Lucyna Warzecha
  • Józef Lasoń
  • Adam Dyląg
  • Barbara Jaśko
  • Zenona Gurgul
  • Piotr Matonóg
  • Piotr Stojewski
  • Monika Feliksik

 

Posiedzenia Rady odbywają się w każdy drugi wtorek miesiąca o godz. 18.00 w siedzibie Rady (ul. Kilińskiego, obok Domu Działkowca). Przewodniczący Rady pełni dyżur na godzinę przed każdym posiedzeniem Rady.

http://osiedlepiaski.pl

 

Rada Osiedla "Salwator"

Rada Osiedla „Siersza”

Przewodniczący Paweł Jasic

Członkowie Rady osiedla:

  • Janusz Biały
  • Agnieszka Reszka
  • Antoni Fryda
  • Milena Bugajska
  • Anna Lutkiewicz
  • Teresa Kulińska
  • Teresa Koźbiał
  • Agnieszka Krawczyk
  • Małgorzata Kasprzyk
  • Tadeusz Reszka
  • Alicja Kępa
  • Władysława Bogacka
  • Leszek Rejdych
  • Agata Sołtysik

 

Zebrania odbywają się w każdy ostatni poniedziałek miesiąca o godz. 17:00. Siedziba Rady Osiedla Salwator: ul. Kopernika 20, 32-540 Trzebinia

 

Przewodnicząca: Wanda Ponisz

Członkowie Rady osiedla:

  • Wojciech Kuliński
  • Mirosław Ociepka
  • Przemysław Pilarski
  • Jacek Kurek
  • Barbara Dębiec
  • Janusz Siemek
  • Józef Pabisek
  • Kazimierz Uroda
  • Rafał Matusik
  • Halina Kawala
  • Małgorzata Ropka
  • Halina Szczypta
  • Lucyna Szkolak
  • Mieczysław Skotnicki

 

Rada Osiedla "Trzebionka"

Rada Osiedla „Wodna”

Przewodniczący Rady Osiedla: Wit Jach

 

Członkowie Rady Osiedla:

  • Stefan Chojowski
  • Aleksandra Walak
  • Janusz Konieczny
  • Czesława Maruszczak
  • Zofia Fornal
  • Józef Sikora
  • Tadeusz Szybalski
  • Władysława Pachoł
  • Marianna Ciapała
  • Grażyna Hrabia
  • Artur Chrzan
  • Roman Kaczmarczyk
  • Tomasz Krejza
  • Tadeusz Dąbek

 

Przewodnicząca: Marta Skowronek

Członkowie Rady Osiedla:

  • Grażyna Zając
  • Leszek Kuczera
  • Bronisław Ciołczyk
  • Irena Pogoda
  • Benedykt Jagiełło
  • Katarzyna Strycharska
  • Sławomir Przybyłek
  • Tadeusz Piotrowski
  • Andrzej Piotrowski
  • Józef Chrzan
  • Krzysztof Świder
  • Stanisław Starczynowski
  • Artur Starczynowski

Zebrania Rady Osiedla Wodna odbywają się w Domu Gromadzkim ul. 1-go Maja 97 w ustalonym wcześniej terminie. Rada spotyka się w każdy 1-szy wtorek miesiąca o godzinie 17.00.

 

Rada Osiedla „ZWM”

 

Przewodniczący – Zbigniew Krawczyk

  • V-ce Przewodniczący - Aleksander Kuliński
  • Sekretarz - Zofia Skorupska
  • Członek zarządu - Zbigniew Waliczek
  • Członek zarządu - Stanisław Żardzin

Członkowie Rady Osiedla:

  • Szczepan Ciołczyk
  • Tadeusz Martyka
  • Urszula Kamińska-Tyrała
  • Antoni Kołodziejczyk
  • Tadeusz Czubin
  • Zbigniew Szklarczyk

 

Posiedzenia Rady odbywają się w każdy drugi poniedziałek miesiąca o godz. 16:00 w siedzibie Rady (budynek administracji PSM). Przewodniczący RO pełni dyżur na godzinę przed każdym posiedzeniem Rady.

Informacje na temat Osiedla ZWM znajdują się na stronie www.zwm.gminatrzebinia.pl

 

 

październik 2014
P W Ś C Pt S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

UWAGA ZMIANA DANYCH

GMINA TRZEBINIA
ul. Piłsudskiego 14
32 - 540 Trzebinia
NIP:  628-226-01-22

URZĄD MIASTA W TRZEBINI
tel. 32 6121 227
fax: 32 6121 147

Godziny pracy: 
pn., śr., czw. 7.30 - 15.30 
wtorek: 7.30 - 17.00
piątek: 7.30 - 14.00