Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji jest regionalnym ośrodkiem Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej – największej organizacji pozarządowej wspierającej rozwój samorządności w Polsce. Rozpoczął działalność 1 stycznia 1991 roku, na mocy porozumienia Wojewody Krakowskiego i Prezesa Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej. Obecnie jest jedną z wiodących organizacji pozarządowych w Małopolsce, której misją jest wspomaganie osób, organizacji i środowisk, biorących udział w budowaniu społeczeństwa i państwa obywatelskiego.

Celem FRDL MISTiA jest wspomaganie rozwoju głównych sektorów państwa obywatelskiego, szczególnie samorządności, a także krzewienie idei oraz metod ich partnerskiej współpracy w relacjach lokalnych i regionalnych. Cel ten realizujemy głównie poprzez stwarzanie możliwości doskonalenia metod zarządzania w administracji publicznej, organizacjach pozarządowych, a także mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach, w tym przedsiębiorstwach społecznych.

Adres:
ul. Floriańska 31, I piętro,
31-019 Kraków
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.mistia.org.pl
tel./fax 12 633-51-54, 634-16-70, 633-82-85


Aktualna oferta szkoleń znajduje się na stronie http://www.mistia.org.pl